Augam kopā ar Latviju!


2009.gada 4.martā aģentūra LETA atzīmēs savu 90. jubileju. Gatavojoties šim notikumam, esam rūpīgi pētījuši mūsu vēsturi, apkopojuši darbinieku atmiņas un citus vēsturiskus materiālus, ar ko piedāvājam iepazīties arī Jums.

LETA savā attīstībā ir piedzīvojusi gan grūtus periodus, gan uzplaukumu un izaugsmes gadus, pārdzīvojusi okupācijas laikus un ne tik vieglo pārejas posmu pagājušā gadsimta 90.-os gados, un tas viss veido mūsu vēsturi, kuru kopā ar Jums – mūsu uzticamie klienti - turpinām veidot arī šobrīd.

Šajā sadaļā Jums piedāvājam kļūt arī par aculieciniekiem unikālam apceļošanas projektam „Latvija pēc 90. Vietas, cilvēki, notikumi”. Vēlamies iepazīstināt ar tām Latvijas vietām, kas attēlotas LETA 30.-os gados izdotajās pastkartēs – kā tās mainījušās, kādi cilvēku stāsti un leģendas tās apvij.

Esam lepni, ka šodien sevi varam saukt par lielāko pilna servisa informācijas aģentūru Latvijā, kas sniedz operatīvu un aktuālu informāciju par politikas, ekonomikas, biznesa, kultūras un sporta notikumiem un nes Latvijas vārdu arī pasaulē. 

Mūsu vēsture - tie ir arī stāsti par Latvijas vēsturi, jo esam veidojušies un turpinām augt kopā ar Latvijas valsti. Ceram, ka šis virtuālais vēstures ceļojums būs aizraujošs piedzīvojums arī Jums!

Mārtiņš Barkāns
LETA valdes priekšsēdētājs

LETA Video      Laikraksts Diena Kinofotofonodokumentu arhīvs

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv