Talsu bērnu un ģimeņu centram jaunas mājas

Kristaps Ceplis @ 12.12.2008

Ar Talsu luterāņu draudzes atbalstu decembra sākumā Baznīckalnā kristīgais bērnu un ģimeņu attīstības centrs „Brīnumiņš" ticis pie jaunas ēkas. Pirmās nodarbības jaunajā centrā norisināsies jau šonedēļ, bet pilnvērtīgs darbs ēkā tiks uzsākts līdz gada nogalei.

Centra vadītāja Agnese Kviese uzsver, ka līdz šim bērnu un ģimeņu attīstības centra aktivitātes ierobežoja šaurība, jo visas nodarbības notika vienā telpā, taču tagad dažādām vajadzībām tiks izveidoti īpaši metodiskie kabineti, ievērojami atvieglojot un pilnveidojot pedagogu darbu.

Viens no svarīgākajiem jaunieguvumiem ir kabinets bērniem invalīdiem. Šī telpa tiks īpaši aprīkota cilvēku ar kustības traucējumiem vajadzībām.

Kā pastāstīja Talsu luterāņu draudzes priekšnieks Ainārs Lūks, līdzekļus bērnu un ģimeņu centra ēkas būvniecībai draudze ieguva realizējot citu īpašumu, kā arī piesaistot draudzes locekļu un citu labvēļu ziedojumus.

Lūks piebilda, ka bērnu un ģimeņu attīstības centrs nav šaurs draudzes locekļu klubiņš, bet tajā ir laipni aicināti interesenti no Talsiem un tuvējās apkārtnes. Patlaban Talsu bērnu un ģimeņu centrs jau apvieno aptuveni 90 ģimenes.

Video:

Foto galerija:

Komentāri:
Atbalstītāji

LETA Video      Diena

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv