Staburaga pagasta pēdējā misija - ceļš

Kristaps Ceplis @ 24.03.2009

Pirms novadu reformas ietvaros plānotās Staburaga pagasta pievienošanas Jaunjelgavas novadam pagasta vadība par prioritāti izvirzījusi ceļa uz Aizkraukli labiekārtošanu.

Staburaga pagasta priekšsēdētāja Aina Ķīse sarunā ar LETA norādīja, ka neizbraucamais ceļš jau vismaz trīsdesmit gadus ir bijis viens no Staburaga attīstības kavēkļiem un iekļaujoties lielā teritoriālā vienībā cerības uz autoceļa sakārtošanu samazināsies.

Šobrīd Staburaga pagastā dzīvo ap 400 cilvēku, nākamjā mācību gadā plānots slēgt vietējo skolu, un, nesakārtojot satiksmes jautājumus, šī teritorija vispār var palikt nevienam vajadzīga un neattīstīta.

Ķīsa pastāstīja, ka aprīlī paredzēts uzsākt Aizkraukles virziena autoceļa pirmā posma rekonstrukciju līdz Secei. Līdzšinējā izdangātā grants seguma vietā tikšot uzklāts asfalta segums. Savukārt autoceļa posms līdz Staburaga pagasta centram patlaban tiekot projektēts.

Komentāri:

xxx

08.04.2009 11:00

To ceļu, kad brauca prezidents uz E dziedāšanas svētkiem greiderēja 3 reizes dienā un granti bēra bedrēs, atradās gan nauda, gan laiks, gan tas kas to dara. Izrādās mūsu valstī ir cilvēki un pārējie, kas var ņemties ar paši saviem spēkiem un, ja izdzīvos, tad lai priecājas.

Vents

30.03.2009 20:50

Ir kāda iespēja, ka sākas taisīt asfaltu. Aizkraukle - Sece
Mamma šodien braucot ar 30 km/st, nolauza mašīnai priekšējo riteni, normāli. nesaprotu par ko maksā ceļa nodokli.
Atbalstītāji

LETA Video      Diena

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv