Pie Kandavas laukakmens tilta veidos laivu piestātni

Kristaps Ceplis @ 12.01.2009

Pie leģendārā laukakmens tilta Kandavā pār Abavu šogad plānots izbūvēt laivu piestātni, informēja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfrēds Ķieģelis.

Ķieģelis norādīja, ka akmens tilts Kandavā ir populāra pulcēšanās vieta, pie tā nereti notiek arī pilsētas atbalstīti pasākumi, tāpēc arī pieņemts lēmums padarīt tilta apkārtni sakoptāku un vieglāk izmantojamu sabiedrībai. Turklāt no Kandavas tilta sākas iecienīts laivu maršruts pa Abavu un Kandavas novada dome prognozē, ka sakārtotā infrastruktūra ar laiku ļaus piesaistīt arī lielāku tūristu skaitu. Piestātne plānota arī kā ūdens ņemšanas vieta ugunsdzēsēju automašīnām.

Līdz ar piestātnes plānoto izbūvi sarosījušies arī tuvējie uzņēmēji, kas iecerējuši atjaunot blakus esošo bijušo Kandavas pienotavas ēku, izveidojot to par tūrisma objektu un laivu nomu.

Šobrīd lielākās problēmas saistītas ar finansējuma piesaisti. Pilsēta tikai no saviem līdzekļiem, visticamāk, nespēs nodrošināt visu projekta realizāciju, tāpēc tiks strādāts pie sponsoru piesaistes, kas patreizējā finanšu situāciju būs grūts uzdevums, atzina Ķieģelis.

 

 

Atklātnes:

Tilts pār Abavu pie Kandavas Tilts pār Abavu pie Kandavas

Komentāri:

anonīms

18.03.2010 13:16

:):):):) jauki
Atbalstītāji

LETA Video      Diena

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv