Tā jādara zemniekiem!

Kristaps Ceplis @ 27.01.2009

Biju vakar Ventspilī un atvedu sev mazu "suvenīru". Jautāsiet, ko tādu no Ventspils vērts atvest? Lauku pienu un krējumu! Vēl tur ir biezpiens un visādi citādi lauku labumi!

Vienvārdsakot Ventspils centrā kāds attapīgs Tārgales zemnieks ir atklājis jaunu veikalu, kurā paralēličipsiem un citām plaša patēriņa precēm tiek tirgots šā zemnieka saimniecībā saražotais piens un piena produkti, no kuriem es īpaši izceltu skābo krējumu. Nu dikti labs!

Pilnīgi noteikti ticu apgalvojumiem, ka gan piens, gan krējums ir bez jebkādiem blakusproduktu piemaisījumiem, jo garšoi labi un šķiet arī vietējiem patīk, jo krējums un biezpiens mēdzot izbeigties vēl pirms darbadienas beigām.

Svarīgi ir atzīmēt, ka piens pilnīgi noteikti maksā lētāk nekā veikalā, bet krējums ir pat ļoti pieejamā cenā.

Sanāk, protams, man tāda neliela zemnieka reklāma, bet es patiesi esmu sajūsmā par šo veikalu un man dikti gribētos ko tādu ieraudzīt ar;ī Rīgas centrā un domāju vieta šādam veikalam būtu arī citās pilsētās.

Ir gan citviet tirgus, kur ko līdzīgu var dabūt, bet tā tiurgus aura ir specifiska un ne visiem saprotama, tāpēc es labāk izvēlētos šādu nelielu, glīti iekārtotu veikaliņu.

Komentāri:
Atbalstītāji

LETA Video      Diena

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv