Manā sētā daudz kretīnu dejo.....

Kristaps Ceplis @ 13.01.2009

Šis nav pārmetums Kandavai. Šis ir pārmetums visai Latvijas sabiedrībai! Johaidī, vai tad patiesi tik grūti aiz sevis savākt mēslus pēc tam, kad jauki uzdzīvots skaistā dabas stūrītī?

Lai aplūkotu Kandavu no augšas, operatora mudināts devos vienā no pilsētiņas pakalniem. Skats no virsotnes paveras labs. Gan māju jumti, gan slavenais tilts, baznīcas, līkumotās šaurās ieliņas, utt. Taču kopējo ainu bojā tas, kas ir pie kājām. Nekādi nevaru saprats, kālab vietējie jaunieši (pierādījumu nav, bet domāju tā bija tieši jaunatne) pēc izdzertās kravas ar lēto Dzintara alu bundžas nav vis salasījuši un izmetuši, bet saplacinājuši un pametuši dzīru vietā. Turklāt šādi jaunēkļi ir rīkojušies vairākkārt, pakāpeniski piecūkojot visu kalna virsotni.

Šī problēma ir redzēt itvisur Latvijā, ir satikti cilvēki, kuri šādi rīkojas un nākamajā reizē gatavojoties "svinībām" nolemj doties citur, jo "Fui te taču viss ir pie...s".

Uzziņai zinātājiem - manis atklātā dzīru vieta bija pakalns, kura virsotnē atrodas liels sakaru vai TV tornis.

Atklātnes:

Tirgus laukums Kandavā Tirgus laukums Kandavā

Komentāri:

zhagis

01.10.2009 22:11

Bardaks ir bijis arī psrs laikos.To es saku,kā bijušais Kandavnieks.
Pirms pāris gadiem iegriezos pie vecajiem paziņām.
Un secināju,ka tagad vismaz virspusēji Kandava ir sakopta.
30 gadus atpakaļ to nevarēja teikt

Kristaps - Aijai

16.01.2009 11:33

Es jau nesaku, ka tā konkrētā vieta met ēnu uz visu Kandavu. Mans pārmetums ir globāls tiem kretīniem, kuri ķēzī visur kur vien pagadās, neatkarīgi no vietas nosaukuma

Aija Rutka

15.01.2009 15:36

Brīnos par šādiem pārmetumiem, jo, kad es biju šajā skaistajā pilsētelē, tur valdīja tāda sakoptība!!! Toreiz vēl ceļabiedriem teicu: skatieties, kāda šeit ir paradīze! Tāpēc nedomāju, ka vienas šādas nesakoptas vieteles atrašana, met ēnu uz visu pilsētu kopumā.

Kristaps>Ziga

14.01.2009 9:45

Pilsēta ir viens, tur tomēr arī sētnieki pastāvīgi staigā, bet ja tu cilvēks aizej uz kādu dabas stūrīti ar maisiņu, pilnuar alu un gardumiem, kāpēc tu nevari tajā tukšajā maisā pēcāk salikt atpakaļ tukšo taru un vēlāk izmest kaut pārpildītā miskastē? Visur atkritumu tvertnes tāpat nenoliksi un nemaz arī nevajag.

Ziga

13.01.2009 19:38

Biju Riga 1995 g. nekur neredzeju akritumus jo vispar nebij ko sviest projam ja vareja citur izlietot
Biju 2005 g. ielas diezgan tiras bet vecas padomju atkrituma kastes pie ekas sienam parpilditas. No tam izbira drazas uz visam pusem.
Latvijai bus japiemerojas ka parejam zemem. Jaiekarto atkritumas kastes pietiekam lielas lai cilvekiem kur iemest meslus. Katrai pilsetas ielas iericei but atbildibas lai tas ir iztukshotas laicigi.
Atbalstītāji

LETA Video      Diena

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv