Kandava

Kristaps Ceplis @ 12.01.2009

Šodien mana ceļojuma mērķis ir Kandava. Kā galvenais apskates objekts būs slavenais Kandavas laukakmens tilts.

kandavā man ir gadījies dažas reizes būt, taču dižo tiltu līdz šim neesmu redzējis - nu pienācis laiks šo nevīžibu labot! Turklāt Kandavas pašvaldība tilta apkārtnē paredzējusi arī gana vērienīgus attīstības projektus, kas interesi tikai vairo.

Atklātnes:

Tilts pār Abavu pie Kandavas Tilts pār Abavu pie Kandavas

Komentāri:

Kandavā notiks nūjošanas pārgājiens

07.09.2009 10:53

12. septembrī Kandavas pilsētas apkārtnē notiks nūjošanas pārgājiens

12. septembrī notiks nūjošanas pārgājiens Kandavas pilsētas apkārtnē. Tas ir trešais pasākums akcijas "Nūjošanas pasākumu sērija Latvijā" ietvaros. Pārgājiena sākums Kandavā, pie Tūrisma informācijas centra, plkst.11.30 Ikviens ir laipni aicināts piedalīties nūjošanas pārgājienā. Būs jautri! Vairāk informācijas www.nujosana.lv

Akcija "Nūjošanas pasākumu sērija Latvijā" ir organizētu dažāda veida nūjošanas pasākumu kalendārs ar mērķi apceļot interesantas Latvijas vietas un iepazīt dažādas vides, kur var nodarboties ar nūjošanu. Nūjošanas pasākumos var piedalīties jebkurš.
Dalībnieki, kas apmeklēs vismaz 5 nūjošanas pasākumos un savāks 5 zīmogus, piedalīsies izlozē. Galvenā balva Sigma pulsometrs, paredzētas dažādas specbalvas. Pārsteiguma balvas dalībniekiem, kas piedalīsies visos septiņos pasākumos.

Maršruts Kandava (TIC) – Kandavas vecpilsēta – Livonijas ordeņa pilsdrupas - Kuršu pilskalns- Akmens tilts - Poligons - Melnais mežs - Teteriņu ezers - Kandava (TIC)
Pārgājiena garums: ~10 km.
Nūjošanas pārgājienu vadīs Starptautiskās Nordic fitness organizācijas sertificēti instruktori. Pārgājiena laikā paredzētas vairākas aktivitātes. Noslēgumā kopēja fotografēšanās.

Sākums: Pulcēšanās Kandavā, pie Kandavas Tūrisma informācijas centra
11:00 - 11:30 - ierašanās, reģistrēšanās, nūju saņemšana
11:30 - kopēja iesildīšanās, nūjošanas pārgājiena sākums
13:30 - pusdienu pauze
14:00 - turpinās pārgājiens
~15:15 - atsildīšanās, noslēgums un uz mājām!

Dalības maksa:

3 Ls ar savām nūjām 4 Ls ar nomas nūjām 2 Ls - bērniem (līdz 16 gadiem)

Dalību pasākumā un, ja nepieciešamas nūjas, iepriekš piesaki pa e-pastu: info@beactive.lv vai mob. 26358110 (Arnis), norādot auguma garumu. Nūju saņemšana maršruta sākumpunktā. Liekās mantas varēs atstāt organizatoru transportā.

Kas ir nūjošana?

Nūjošana ir sportiskas pastaigas ar speciāli veidotām atbalsta nūjām. Nūjošanas laikā tiek nodarbināta arī ķermeņa augšdaļa un rokas, kas uzlabo asinsriti un līdz ar to arī sirds darbību. Nūjošana palīdz noņemt sasprindzinājumu plecu un kakla zonā un nūjojot locītavas tiek noslogotas par 30% mazāka nekā skriešanā. Nūjošana ir veids, kā efektīvi un viegli uzlabot cilvēka fizisko formu. Šī fiziskā aktivitāte ir pieejama ikvienam, neskatoties uz vecumu, dzimumu vai fizisko sagatavotību. Nūjošana ir līdz pat 46% efektīvāks kaloriju sadedzināšanas līdzeklis kā vienkārša pastaiga bez nūjām. Nūjošana veicina stresa hormonu samazināšanos un trenē 4 no 5 galvenajām ķermeņa funkcijām: izturību, spēku, elastību un koordināciju - visu, izņemot ātrumu.

Ar cieņu
Arnis Gutāns
SIA BeActive un portāla www.nujosana.lv
projektu vadītājs, sertificēts nūjošanas instruktors

Mob. 26358110
E-pasts: arnis.gutans@beactive.lv
Atbalstītāji

LETA Video      Diena

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv