Atbalstu Igaunijas ekonomiku

Kristaps Ceplis @ 15.12.2008

Laikā, kad Igaunijas valdība paziņojusi par gatavību sniegt finanšu palīdzību grūtībās nonākušajai Latvijai, es jau paspēju sniegt savu atbalstu Igaunijas ekonomikai.

Kā minēju iepriekš, šodien biju Aianažos un manā apziņā šī vieta nav iedomājama bez robežas. Kā jau kārtīgam postpadomju pilsonim pienākas, es izmantoju katru iespēju doties uz ārvalstīm, tāpēc daudz nesērojot par pases trūkumu pirmais ko Aianažos izdarīju bija aiziešana uz Igauniju.

Gods un slava Šengenas līgumam, jo beidzot cilvēks var normāli pārvietoties pāri robežām tur, kur valsts robežu fortifikācijas būves ir pilnīgi nevajadzīgas.

Nu un sakarā ar to, ka pirmā būve Igaunijas pusē bija pārtikas veikals, es attiecīgi izmantoju iespēju iepirkt kādu importa izstrādājumu - marmelādes konfektes šokolādē. Manas pastaigas rezultātā Igaunijas ekonomikā tika iepludināmi 79 vēl konvertējami santīmi.

Turklāt vēlos vērst jūsu uzmanību uz faktu, ka es pilnīgi brīvi draudzīgajā kaimiņvalstī varēju iepirkties ar Latvijas valsts naudu, un te nu mūsu visu varenajiem būtu vērts padomāt, vai nevajadzētu atļaut un veicināt kaimiņvalstu valūtu izmantošanu kā maksāšanas līdzekli pierobežā, jo "nauda jau nesmird"!

Atklātnes:

Robežpārejas punkts Ainažos Robežpārejas punkts Ainažos

Komentāri:
Atbalstītāji

LETA Video      Diena

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv