Alūksne piesaka cīņu ar bedrainiem ceļiem

Kristaps Ceplis @ 2.12.2008

Līdz šim Alūksnē esmu bijis ļoti sen un šķiet tikai vienu reizi. Neko daudz no tā laika neatceros, bet zinu, ka pilsētas ielas varēja būt labākas.

Arī sarunās ar esošajiem un bijušajiem alūksniešiem, kurus man laimējies satikt, viena no biežāk pieminētajām Alūksnes īpatnībām ir bijusi ielu bedrainība. Šo trūkumu neslēpj arī Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja Vija Puzule, uzsverot, ka ielu infrastruktūras uzlabošana šobrīd ir prioritāte Nr.1.

Vēsturiskajā LETA pastkartē ar Dārza ielu Alūksnē redzams, ka šī pilsētas maģistrāle bijusi parasts zemes ceļš. Grantētas ielas pilsētā bija sastopamas vēl gana nesen, taču tagad tādu ir ļoti maz.

Puzule ir pārliecināta, ka uzlabojot infrastruktūru Alūksnei izdosies noturēt vairāk cilvēku, jo paralēli materiālā labuma gūšanai ārvalstīs vai Rīgā, viens no būtiskiem nosacījumiem cilvēku palikšanai reģionos ir sakārtota un pieejama infrastruktūra. Tas ir arī nosacījums uzņēmējdarbības attīstībai, kas savukārt tieši ietekmē arī visas pilsētas ekonomisko uzplaukumu.

Tik, cik es šoreiz izbraucu pa Alūksnes centrālajām ielām - nekā traģiska nemanīju, vietām arī bija novērojami ceļa remontdarbi un jācer, ka alūksniešiem izdosies izcelties Latvijas mērogā ar līdzenākajām ielām, kaut gan pilsētas vadītājas balsī bija jūtama neliela vilšanās par ceļu būvētāju darba kvalitāti, jo vietām jaunais asfalta segums jau iedzīvojas jaunās bedrēs.

 

 

Atklātnes:

Dārza iela Alūksnē Dārza iela Alūksnē

Komentāri:
Atbalstītāji

LETA Video      Diena

© LETA 2008 | Lietošanas noteikumi
Marijas 2, Rīga, LV 1050, Latvija | tālr.: 67222509, fakss: 67223850 | e-pasts: marketing@leta.lv